Calendari exàmens extraordinaris 2016-17

Dies 21, 22 i 23 de juny

- GS 2n, GM 2n

Dies 26 i 27 de juny

- FPB 2n (Serv Com i Mant Vivendes)

Dies 27, 28 i 29 de juny

- GS 1er, GM 1er, FPB 1er y 2n

Dies 3 i 4 de juliol

- FPB 1er (Serv Com i Mant Vivendes)

 

Consulta els horaris dels exàmens segons el cicle

G. Superior Administració y Finances

PRIMER CURS Tutora: Mª Dolores Pellicer

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

FOL

Anglés

PIAC

09,25 10,20

Mòdul

10,20 11,15

Mòdul

   
         

11,40 12,35

Mòdul

OPI

RHRSC

GDJE

12,35 13,30

Mòdul

CAC

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS Tutor: Ramiro Climent

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

Simulació Empresarial

   

09,25 10,20

Mòdul

Comptabilitat i Fiscalitat

Anglés

 

10,20 11,15

Mòdul

Gestió Financera

       

11,40 12,35

Mòdul

Gestió Logística

Gestió de Recursos Humans

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

     

 

G. Superior Administració i Finances (Semipresencial)

PRIMER CURS Tutor: José Miguel Montes

Módul

Professorat

Data

Hora

Lloc

Comunic y Atenc al Client

Vicente Niclós

27-6

9,00 – 10,30

124

Recursos Humanos

Cati Ordaz

28-6

11,40 – 13,00

124

Proc Integ Act Comercial

Ramir Climent

28-6

9,30 – 11,00

127

FOL

Isabel Magalló

29-6

9,00 – 11,00

121

Inglés

Salud Manuel

27-6

11,00 – 12,30

124

Gest Docum Jurídica

Pilar Alario

29-6

11,40 – 13,00

124

Ofimàtica

José M. Montes

27-6

13,00 – 14,15

124

 

G. Superior Comerç Internacional

PRIMER CURS Tutor: José Mª Llácer

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

FOL

 

GACI

09,25 10,20

Mòdul

Anglés

10,20 11,15

Mòdul

TIM

       

11,40 12,35

Mòdul

GEFE

Anglés Tècnic

12,35 13,30

Mòdul

LA

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS Tutor: Mikel Pérez

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

SIM/CDI

 

MKI

09,25 10,20

Mòdul

 

10,20 11,15

Mòdul

 

FI/NI

       

11,40 12,35

Mòdul

 

MPI

12,35 13,30

Mòdul

   

13,30 14,25

Mòdul

   

 

G. Superior Energies Renovables

PRIMER CURS Tutora: Vicent Bautista

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

FOL

GMIS

TA

09,25 10,20

Mòdul

10,20 11,15

Mòdul

SEC

PRE

Anglés

   

11,40 12,35

Mòdul

12,35 13,30

Mòdul

EIE

SE

 

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS Tutor: José Giralt

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

COIS

 

SER

09,25 10,20

Mòdul

GMPE

10,20 11,15

Mòdul

OMPE

       

11,40 12,35

Mòdul

Anglés

 

12,35 13,30

Mòdul

   

13,30 14,25

Mòdul

     

 

G. Superior Manteniment Electrònic

PRIMER CURS Tutor: Pilar Micó

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

EM

FOL

ANGLÉS

10,20 11,15

Mòdul

         

11,40 12,35

Mòdul

MEE

TPMME

CEA

12,35 13,30

Mòdul

13,30 14,25

Mòdul

     

 

SEGON CURS Tutor: José Luís Merino

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

 

MER (Ràdio)

EIE (Empresa)

10,20 11,15

Mòdul

MEA (Audio)

       

11,40 12,35

Mòdul

   

12,35 13,30

Mòdul

     

13,30 14,25

Mòdul

     

G. Superior Prevenció Riscos Professionals

PRIMER CURS Tutor: Ángel de Andrés

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

TEC

   

09,25 10,20

Mòdul

   

10,20 11,15

Mòdul

RDO

 

 

         

11,40 12,35

Mòdul

RQBA

RDCS

RFA

12,35 13,30

Mòdul

13,30 14,25

Mòdul

     

 

SEGON CURS Tutora: Julia Martínez

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

Gestió de la PRP

RET

Emergències

10,20 11,15

Mòdul

         

11,40 12,35

Mòdul

FOL

Anglés

 

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

     

G. Superior Transport i Logística

PRIMER CURS Tutora: M. Cruz Fontana

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

FOL

INGLES

 

09,25 10,20

Mòdul

 

10,20 11,15

Mòdul

TIM

 

GEFE

     

11,40 12,35

Mòdul

GACI

12,35 13,30

Mòdul

LA

 

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS Tutor Carlos Cuesta

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

GAT

OTM-V

CTL

09,25 10,20

Mòdul

10,20 11,15

Mòdul

 
         

11,40 12,35

Mòdul

 

LA

 

12,35 13,30

Mòdul

   

13,30 14,25

Mòdul

   

 

G. Mità Gestió Administrativa

PRIMER CURS Tutor: Nicolás Climent

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

TC

Nico

CEAC

Raquel

FOL

M.ª Dolores

09,25 10,20

Mòdul

EA

Raquel

10,20 11,15

Mòdul

 

 

         

11,40 12,35

Mòdul

TII

M.ª Dolores

OACV

Alicia

Anglés

Michael

12,35 13,30

Mòdul

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS  (MATÍ)           Tutora: Cati Ordaz

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

 

Inglés

 

09,25 10,20

Mòdul

RRHH

 

10,20 11,15

Mòdul

EA

TDC

       

11,40 12,35

Mòdul

 

TESORERIA

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

     

 

SEGON CURS     (VESPRADA)         Tutora: Raquel Esparza

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

   

INGLES

SALUD M (AULA123)

10,20 11,15

Mòdul

 

OAGT

(AULA 123)

NCM

       

11,40 12,35

Mòdul

EA

(AULA 127)

AAM

TDC

(AULA 123)

NCM

12,35 13,30

Mòdul

OARH

(AULA 123)

REM

13,30 14,25

Mòdul

 

 

G. Mità Instal·lacions de Telecomunicacions

PRIMER CURS Tutor: Juan Escriche

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

EA

FOL

ICTV

10,20 11,15

Mòdul

Anglés

         

11,40 12,35

Mòdul

EMI

IEB

IRD

12,35 13,30

Mòdul

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS Tutora: Carmen Palomares

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

IMS

IDO

CCTV

09,25 10,20

Mòdul

10,20 11,15

Mòdul

 

 

         

11,40 12,35

Mòdul

IRC

Anglés

 

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

   

 

G. Mità Instal·lacions Frigorífiques

PRIMER CURS Tutora: Pilar Noverques

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

Anglés

FOL

IEA

10,20 11,15

Mòdul

         

11,40 12,35

Mòdul

 

TMI

EIE

12,35 13,30

Mòdul

MET

13,30 14,25

Mòdul

MET

 

 

SEGON CURS Tutor: César González

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

MMERC

   

09,25 10,20

Mòdul

MMICV

Anglés

10,20 11,15

Mòdul

         

11,40 12,35

Mòdul

MMIFI

CIFC

 

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

 

 

G. Mità Instal·lacions Frigorífiques (Semipresencial)

PRIMER CURS Tutor: Paco Blasco

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

Anglés

 

MET

09,25 10,20

Mòdul

FOL

 

10,20 11,15

Mòdul

EIE

 

 

         

11,40 12,35

Mòdul

 

IEA

TMI

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

 

 

SEGON CURS Tutor: Ricardo Báguena

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

MMERC

 

ANGLÉS

09,25 10,20

Mòdul

MMICVE

 

10,20 11,15

Mòdul

 

         

11,40 12,35

Mòdul

MMIFI

CIFC

 

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

 

 

G. Mità Instal·lacions de Producció de Calor (Semipresencial)

SEGON CURS Tutor: Enrique Cambra

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

 

CIC

Anglés

09,25 10,20

Mòdul

 

10,20 11,15

Mòdul

MMIA

 

MMIG

     

11,40 12,35

Mòdul

 

12,35 13,30

Mòdul

MMIE

MMIC

 

13,30 14,25

Mòdul

 

 

G. Mità Mantenimento Electromecànic

PRIMER CURS Tutor: José García

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

TF-TUM

(taller)

 

ANH

09,25 10,20

Mòdul

EAE

10,20 11,15

Mòdul

         

11,40 12,35

Mòdul

Anglés

FOL

TF-TUM

(teoria)

12,35 13,30

Mòdul

13,30 14,25

Mòdul

   

 

SEGON CURS Tutor: José Ramón Ortega

HORARI

DIMECRES 21

DIJOUS 22

DIVENDRES 23

08,30 09,25

Mòdul

MME ( Ferris )

MML ( Javaloyas )

MMM ( Ortega )

09,25 10,20

Mòdul

MME ( Ferris )

MML ( Javaloyas )

MMM ( Ortega )

10,20 11,15

Mòdul

MME ( Ferris )

MML ( Javaloyas )

MMM ( Ortega )

         

11,40 12,35

Mòdul

EIE ( Pons )

ANGLES ( Sanz )

 

12,35 13,30

Mòdul

EIE ( Pons )

 

 

13,30 14,25

Mòdul

     

 

G. Mità Manteniment Electromecànic (Oferta Parcial)

PRIMER CURS Tutor: José Manuel Badenes

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

MMM

EAE

 

09,25 10,20

Mòdul

MMM

EAE

MMEE

10,20 11,15

Mòdul

MMLA

ANH

MMEE

         

11,40 12,35

Mòdul

MMLA

ANH

 

12,35 13,30

Mòdul

     

13,30 14,25

Mòdul

     
         

15,30 16,25

Mòdul

 

MMM

 

16,25 17,20

Mòdul

EAE

MMM

 

17,20 18,15

Módul

EAE

MMEE

 
         

18,40 19,35

Mòdul

ANH

MMEE

 

19,35 20,30

Mòdul

ANH

MMLA

 

20,30 21,25

Mòdul

 

MMLA

 

 

FP Bàsica Electricitat i Electrònica

PRIMER CURS Tutor: Román Moscardó

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

CS I

Loreto

EEE

Roman/Benito

CA I

Ángel

09,25 10,20

Mòdul

10,20 11,15

Mòdul

 

IED

(Rubén/Toni)

FOL

Carlos

         

11,40 12,35

Mòdul

     

12,35 13,30

Mòdul

 

   

13,30 14,25

Mòdul

 

   

 

SEGON CURS Tutor: Rubén Pla

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

IT

Rubén

CS

Loreto

 

09,25 10,20

Mòdul

 

10,20 11,15

Mòdul

 

 

Anglès

Michael

         

11,40 12,35

Mòdul

 

CA II

Xelo

FOL

Nicolás

12,35 13,30

Mòdul

IMRTD

Benito

 

13,30 14,25

Mòdul

   

FP Bàsica Informàtica i Comunicacions

PRIMER CURS Tutor: José Carrión

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

Comunicació i Societat

Ciències Aplicades I

 

10,20 11,15

Mòdul

FOL

         

11,40 12,35

Mòdul

Equips elèctrics i electrònics

 

MMSCI

12,35 13,30

Mòdul

 

13,30 14,25

Mòdul

   

 

SEGON CURS Tutor: Carlos Pedrón

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

CSO2-SOC2-CVL2-LORETO

FOL-JULIA

 

10,20 11,15

Mòdul

CSO2-SOC2-CVL2-LORETO

FOL-JULIA

LEX2-MICHAEL

         

11,40 12,35

Mòdul

CAP-ANDRÉS

IMRTD-BENITO

OACE-CARLOS

12,35 13,30

Mòdul

CAP-ANDRÉS

IMRTD-BENITO

OACE-CARLOS

13,30 14,25

Mòdul

     

 

FP Bàsica Fabricació i Muntatge

PRIMER CURS Tutor: Abel Momparler

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

CA

CAL

 

10,20 11,15

Mòdul

CA

CAL

FOL

         

11,40 12,35

Mòdul

COM I SOC.

OBF

SCM

12,35 13,30

Mòdul

COM I SOC.

OBF

SCM

13,30 14,25

Mòdul

     

 

SEGON CURS Tutor: Reme Sanchis

HORARI

DIMARTS 27 JUNY

DIMECRES 28 JUNY

DIJOUS 29 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

     

09,25 10,20

Mòdul

CS

Beatriz

MEC

Reme

FCB

Reme

10,20 11,15

Mòdul

         

11,40 12,35

Mòdul

AC

Andrés

Socials

Loreto

FOL

Isabel

12,35 13,30

Mòdul

REV

Javier

 

13,30 14,25

Mòdul

Anglès

Michael

 

 

FP Bàsica Servicis Comercials

PRIMER CURS Tutora: Hortensia Sala

HORARI

DILLUNS 3 JULIOL

DIMARTS 4 JULIOL

08,30 09,25

Mòdul

   

09,25 10,20

Mòdul

CS I

TBM

10,20 11,15

Mòdul

       

11,40 12,35

Mòdul

AC

FOL

12,35 13,30

Mòdul

TID

CA I

13,30 14,25

Mòdul

 

SEGON CURS Tutor: Vicent Niclós

HORARI

DILLUNS 26 JUNY

DIMARTS 27 JUNY

08,30 09,25

Mòdul

Ciències
Socials

FOL

09,25 10,00

Mòdul

 

Comunicació i Societat

10,00 11,15

Mòdul

Prep i

Venda

Productes

       

11,30 12,35

Mòdul

Ciències
Aplicades II

English Test

12,35 13,00

Mòdul

Operacions
Auxiliars

d’Emagatzenament

13,00 14,25

Mòdul

Aplicacions
Bàsiques
d’Ofimàtica

 

FP Bàsica Manteniment de Vivendes

PRIMER CURS Tutor: Javier Moya

HORARI

DILLUNS 3 JULIOL

DIMARTS 4 JULIOL

08,30 09,25

Mòdul

   

09,25 10,20

Mòdul

CS-1/

Beatriz Bueno

FCB (TEORIA)

Enric Cambra

10,20 11,15

Mòdul

FCB (TALLER)

Enric Cambra

       

11,40 12,35

Mòdul

FOL

Alicia Aleixandre

OCV

Raul Agulló

12,35 13,30

Mòdul

CA-1

Pilar Noverques

13,30 14,25

Mòdul

MEC

Javier Moya