XI Fira del Comerç, la Tapa i l'Automòbil

Fira1

El CIPFP Luis Suñer ha estat este cap de setmana, del 18 al 20 d'octubre, en la XI Fira del Comerç d'Alzira.

 

Fira2   Fira3   Fira4

Durant tot el cap de setmana hem estat explicant a totes les persones interessades que han passat pel nostre estand tot el que oferim en el nostre centre, els diferents cicles formatius, així com els cursos que impartim de Labora els quals es realitzen durant tot l'any.

   Fira6  Fira5  Fira7

També hem atés a diverses empreses que buscaven informació per a col·laborar amb el nostre centre en la realització de la Formació en centres de treball en les seues empreses. A més, en el nostre centre gestionem una borsa de treball per mitjà de la qual posem en contacte al nostre exalumnat amb les empreses interessades a cobrir un lloc de treball.

          Fira8   Fira9