Inici curs 2017-18

Consulta el dIa i l'hora de presentació del nou curs segons el cicle que vas a estudiar.

Alumnat de 1er curs

 

L'alumnat de 1er curs acudirà a la SALA D'AUDIOVISUALS, a l'hora indicada en el seu grup

 

FP GRAU SUPERIOR - Dilluns 11 de setembre

GRUPS HORA
1er ADMINISTRACIÓ I FINANCES   9:30
1er ADMINISTRACIÓ I FINANCES (semipresencial) 18:00
1er ENERGIES RENOVABLES   9:30
1er PREVENCIÓ DE.RISCOS PROFESSIONALS   9:30
1er TRANSPORT I LOGÍSTICA 10:00
1er COMERÇ INTERNACIONAL 10:00
1er MANTENIMENT ELECTRÒNIC 16:30

 


 FP GRAU MITJÀ - Dilluns 11 de setembre

GRUPS HORA
1er MANTENIMENT ELECTROMECÀNIC  10:30
1er INST. FRIGORÍFIQUES (presencial)  10:30
1er GESTIÓ ADMINISTRATIVA  11:00
1er INST. TELECOMUNICACIONS  11:00
1er INST. FRIGORÍFIQUES (semipresencial)  19:00



FP BÀSICA - Dilluns 11 de setembre

GRUPS HORA
1er ELECTRICITAT I ELECTRÒNICA  11:30
1er INFORMÀTICA I COMUNICACIONS  11:30
1er FABRICACIÓ I MUNTATGE (vespertí)  16:30

Alumnat de 2n curs

 

L'alumnat de 2n curs acudirà DIRECTAMENT a l'AULA, on estarà el seu tutor/a

 

FP GRAU SUPERIOR - Dimarts 12 de setembre

GRUPS  HORA  AULA
2n ADMINISTRACIÓ I FINANCES   9:30   122
2n ADMINISTRACIÓ I FINANCES (semipresencial) 19:00   124
2n ENERGIES RENOVABLES   9:30   906
2n PREVENCIÓ DE.RISCOS PROFESSIONALS 16:30   126
2n TRANSPORT I LOGÍSTICA   9:30   115
2n COMERÇ INTERNACIONAL   9:30   125
2n MANTENIMENT ELECTRÒNIC 16:30   203

 

 

 FP GRAU MITJÀ - Dimarts 12 de setembre

GRUPS  HORA  AULA
2n MANTENIMENT ELECTROMECÀNIC  10:00   904
2n INST. FRIGORÍFIQUE (presencial)  10:00   903
2n GESTIÓ ADMINISTRATIVA  10:00   123
2n INST. TELECOMUNICACIONS  10:00   203
2n INST. FRIGORÍFIQUES (semipresencial)  19:00   101
2n PRODUCCIÓ DE CALOR (semipresencial)  19:00   102

 

 

FP BÀSICA - Dimarts 12 de setembre

GRUPS HORA  AULA
2n ELECTRICITAT I ELECTRÒNICA  10:30   201
2n INFORMÀTICA I COMUNICACIONS  10:30   213
2n FABRICACIÓ I MUNTATGE (vespertí)  16:30   903

 

FP Básica (plan ocupación juvenil)

 

L'alumnat de 1er CURS acudirà a la Sala d'Audiovisuals, i els de 2n curs acudiran DIRECTAMENT a l'AULA, on estarà el seu tutor/a

 Dijous 14 de setembre

GRUPS  HORA  AULA
1er SERVICIS COMERCIALS  16:30     ---
2n SERVICIS COMERCIALS  16:30   112
1er MANTENIMENT VIVENDES  16:30     ---
2n MANTENIMENT VIVENDES  16:30   201