Premis Extraordinaris FP 2020-21

Tres alumnes del nostre Centre entre els premiats.

La Conselleria d'Educació ha concedit els Premis Extraordinaris de Formació Professional corresponents als estudiants que van acabar els seus estudis en el curs 2020-2021 . Amb aquests guardons Educació ha reconegut l'esforç acadèmic d'aquests estudiants de Formació Professional que van finalitzar els seus estudis amb una nota mitjana igual o superior a 8,5.

Aquests premis es concedeixen des de l'any 2002 per a reconéixer el seu esforç i entre els premiats tenim el privilegi d'haver comptat amb tres alumnes que van realitzar els seus estudis en el nostre Centre. Els estudiants premiats rebran un diploma acreditatiu i els serà anotada aquesta distinció en el seu expedient acadèmic. A més, podran optar, prèvia inscripció, als Premis Nacionals.

 

 

Resolució de 16-05-2022 per la que s'adjudiquen els premis

 

 M Cervero

Silvia Cerveró Añó ha cursat en el nostre centre el Cicle de Grau Mitjà de Manteniment electromecànic.

     Gisela Tudela

Gisela Tudela Simarro ha cursat en el nostre centre el Cicle Superior d'Administració i Finances.

 Prev Molina foto ret

Óscar Gerardo Molina de Roodt ha cursat en el nostre centre el Cicle Superior de Prevenció de Riscos Professionals.