FP Dual Comerç i Transport

Valencia port

A partir del pròxim curs hi ha la possibilitat de realitzar FP Dual en els cicles de Grau Superior de Comerç Internacional i de Transport i Logística, en el Port de València i les seues empreses

El nostre centre participa en un programa de la Fundació Port de València, mitjançant el qual existeix la possibilitat de realitzar una formació complementària en el Port de València, a més de realitzar FP Dual amb empreses del conglomerat del Port, tant al final del primer curs com en el segon curs.

www link Notícia publicada en Las Provincias

www link Noticia publicada en El Mercantil

 

Si vols més informació posa't en contacte amb nosaltres. Tenim un període de portes obertes online.

Recorda que si vols sol·licitar plaça per a aquest cicle o per a qualsevol altre has de sol·licitar Admissió, del 17 al 25 de juny per a FP Bàsica, G. Mitjà o G. Superior, i de l'1 al 7 de setembre per a FP Bàsica de segona oportunitat.

Comprova en aquest  enllaç tots els cicles que pots estudiar en el nostre centre.